0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYBF1U25P
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
4 087.82 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Сталь
Висота, мм:
44.45
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
465
Глибина, мм:
250
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Полиця 1U Г250 шафи Spacial RAL7035, NSYBF1U25P
Полиця 1U Г250 шафи Spacial RAL7035
Полиця 1U Г250 шафи Spacial RAL7035
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | фіксована полиця |
| Сумісність серії | Actassi VDS |
| Призначення продукту | Просторові корпуси SF-S, SF-E, VDM, PLA |
| Матеріал | листова сталь |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Товщина | 5 мм |
| Спосіб кріплення | кріпильним елементом 19'': 19'' стійки стійки |
| Кількість стійкових одиниць | 1U |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Постійне допустиме навантаження | 15 кг |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 44.45 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Монтажна опора | 19'' стійка, спереду або ззаду |
| Кількість елементів 19'' | 1 |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Сталь
Висота, мм
44.45
Колір
Сірий
Ширина, мм
465
Глибина, мм
250
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.