0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYBBF1U40P
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
5 206.66 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Сталь
Колір:
Сірий
Глибина, мм:
600
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
19' Полиця перфорована 1U 600мм, NSYBBF1U40P
19" Полиця перфорована 1U 600мм
19" Полиця перфорована 1U 600мм
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | фіксована перфорована полиця |
| Сумісність серії | Actassi VDA |
| Матеріал | листова сталь |
| Спосіб кріплення | пряме кріплення |
| Місце встановлення | між передньою та задньою 19'' стійками |
| Кількість стійкових одиниць | 38U |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Постійне допустиме навантаження | 100 кг |
| Глибина | стійка: 1000 мм |
| Монтажне регулювання | регулюється від -100 до + 50 мм, з кроком 25 мм |
| Опис шафи/панелі | корпус - ширина 800 мм, глибина 600 мм висота: 2200 мм |
| Відстань між центрами | 258 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Сталь
Колір
Сірий
Глибина, мм
600
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.