0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYBT2U25P
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
10 810.80 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Сталь
Висота, мм:
88.9
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
465
Глибина, мм:
250
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
2 U Висувна 19" полиця, NSYBT2U25P
2 U Висувна 19" полиця
2 U Висувна 19" полиця
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | телескопічна перфорована полиця |
| Сумісність серії | Actassi VDS |
| Призначення продукту | Просторові корпуси SF-S, SF-E, VDM, PLA |
| Матеріал | листова сталь |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Спосіб кріплення | кріпильним елементом 19'': 19'' стійки стійки |
| Кількість стійкових одиниць | 2U |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Постійне допустиме навантаження | 5 кг |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 88.9 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Склад пристрою | 2 телескопічна напрямна |
| Монтажна опора | 19'' стійка, спереду або ззаду |
| Кількість елементів 19'' | 2 |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Сталь
Висота, мм
88.9
Колір
Сірий
Ширина, мм
465
Глибина, мм
250
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.