0.00 ₴
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Рамки
Кількість постів:
3
Положення рамки:
Універсальне
Колір:
Чорний
Ширина, мм:
234
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Рамка 3-пост Deco Material каучук, NU600672
Рамка Schneider Electric Unica Deco надає інтер'єру естетичного вигляду. Рамки з 8-ми точковим кріпленням, ідеально вирівнюються відповідно до стіни. Елегантний стиль натхненний Баугаузом, що гармонійно поєднанує в собі функцію та дизайн. Рамка трипостова, горизонтальна. Спосіб кріплення: затискний. Виріб екологічно чистий, стійкий до ультрафіолету, ацетону, спирту, аміаку, відбілювача, рідкого мила, олії, бензину та рідини для миття вікон. Рамка виконана в трендовому дизайні і може бути гармонійно та легко встановлена в інтер'єр. Виріб не містить галогенів. Розміри: (Ш) 92 мм x (В) 85 мм x (Г) 10,25 мм. Вага: 40 г. Колір: чорний. Виготовлена із замаку з приємним гумовим покриттям, м'яким на дотик. Ступінь захисту: IP21D. Ступінь ударозахисту: IK04. Unica New розроблена з розумними функціями, забезпечуючи універсальність, легкість сприйняття та швидкість у встановленні. Забезпечуючи повний обсяг рішень для клієнта. Користувачі отримують прекрасний дизайн та інноваційний підхід до вирішення проблем. Unica New має різноманітні сучасні функції, що дозволяють використовувати її в розумних будинках майбутнього. Вона повністю відповідає стандартам МЕК 60669-1, МЕК 60884-1.
Рамка Schneider Electric Unica Deco надає інтер'єру естетичного вигляду. Рамки з 8-ми точковим кріпленням, ідеально вирівнюються відповідно до стіни. Елегантний стиль натхненний Баугаузом, що гармонійно поєднанує в собі функцію та дизайн. Рамка трипостова, горизонтальна. Спосіб кріплення: затискний. Виріб екологічно чистий, стійкий до ультрафіолету, ацетону, спирту, аміаку, відбілювача, рідкого мила, олії, бензину та рідини для миття вікон. Рамка виконана в трендовому дизайні і може бути гармонійно та легко встановлена в інтер'єр. Виріб не містить галогенів. Розміри: (Ш) 92 мм x (В) 85 мм x (Г) 10,25 мм. Вага: 40 г. Колір: чорний. Виготовлена із замаку з приємним гумовим покриттям, м'яким на дотик. Ступінь захисту: IP21D. Ступінь ударозахисту: IK04. Unica New розроблена з розумними функціями, забезпечуючи універсальність, легкість сприйняття та швидкість у встановленні. Забезпечуючи повний обсяг рішень для клієнта. Користувачі отримують прекрасний дизайн та інноваційний підхід до вирішення проблем. Unica New має різноманітні сучасні функції, що дозволяють використовувати її в розумних будинках майбутнього. Вона повністю відповідає стандартам МЕК 60669-1, МЕК 60884-1.
| Серія продукту | Unica New |
| Назва колекції | Unica Deco Signature |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Кількість постів | 3 пости |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Глибина | 10.25 мм |
| Маса нетто | 0.235 кг |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| інструкція з монтажу | горизонтальний/вертикальний |
| Головний матеріал | замак |
| Умови використання | Критий |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP21D |
| Матеріал | PC (полікарбонат): опорна рама |
| Обробка поверхні | пофарбований |
| Тип рамки | потрійний |
| Кількість модулів | 3 x 2 модулі |
| Відстань між центрами | 71 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Рамки
Кількість постів
3
Положення рамки
Універсальне
Колір
Чорний
Ширина, мм
234
Висота, мм
85
Глибина, мм
10.25
Матеріал корпусу
Полікарбонат
Ступінь захисту IP
21D
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.