0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: MUR39012
- Наявність: 10 од.
2 527.82 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Розетка
Тип монтажу:
Накладний
Кількість роз'ємів:
1
Номінальний струм, А:
16
Напруга, В:
250
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Розетка для електромобіля 16А з з/к накладна біла, MUR39012
Розетка Mureva Styl для електромобіля з посиленими контактами, 16А, 250В з заземленням та шторками накладна біла
Розетка Mureva Styl для електромобіля з посиленими контактами, 16А, 250В з заземленням та шторками накладна біла
| Діапазон | Mureva Styl |
| Серія продукту | Mureva Style |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Монтаж пристрою | Поверхня |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Кількість розеток | 1 |
| Номінальний струм | 16 A |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В змінний струм |
| Умови використання | Критий / відкритий |
| Матеріал | ПП (поліпропілен), Латунь, PC (полікарбонат) |
| Спосіб кріплення | Гвинтами |
| Кабельний ввід | Легкий доступ до клапана діаметр: 6…12 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Стійкість до впливу хімічних та миючих засобів | Стійкий до спирту (70%), Стійкий до спирту (96%), Стійка до A-молочної кислоти, Стійкий до розведеного четвертинного амонію, Стійкий до розведеного відбілювача, Стійкий до розведеного аміаку, Стійкий до мильної води, Стійкий до очищувача кришталю, Стійкий до перекису водню 10 об'ємів, Стійкий до гексану |
| Стандарт роз’єму | CEE 7/3 |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Знак якості | EAC, AENOR |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Ступінь ударозахисту | IK08 |
| Вогнестійкість | Самозатухаючий 650 °C conforming to МЕК 60695-2-1 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5…40 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -25…55 °C |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Розетка
Тип монтажу
Накладний
Кількість роз'ємів
1
Номінальний струм, А
16
Напруга, В
250
Колір
Білий
Ширина, мм
76
Висота, мм
76
Глибина, мм
64
Матеріал корпусу
Поліпропілен + Полікарбонат
Заземлення
доступно
Захисна кришка
доступно
Захисні шторки
доступно
Ступінь захисту IP
55
Комплектація виробу
Повний комплект
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.