0.00 ₴
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Розетка USB
Тип монтажу:
Вбудований
Інтерфейси:
USB тип C
Кількість роз'ємів:
2
Номінальний струм, А:
10
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Unica New Силова розетка + USB-С 10,5Вт 2 модулі антрацит, NU301754
Unica New Силова розетка + USB-С 10,5Вт 2 модулі антрацит
Unica New Силова розетка + USB-С 10,5Вт 2 модулі антрацит
| Діапазон | New Unica |
| Тип виробу або компоненту | Зарядний пристрій USB + розетка |
| Спосіб кріплення | З кліпсою |
| Опис виробу | Механізм |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип C |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Кількість модулів | 2 модулі |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Кількість розеток | 1 |
| Номінальний струм | 10 A |
| Сумісність серії | New Unica |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 Порт USB 5 В 2.1 A 50...60 Гц |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Покриття поверхні | Матовий |
| Обробка поверхні | Пофарбований Центральна плата |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 10 шт. |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -5…50 °C |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5…50 °C |
| Відносна вологість | 0…95 % |
| Термін служби в циклах | 10000 циклів |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість клем | 3 |
| Кількість кабелів | 2 |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 2.5 мм² для Жорсткий або гнучкий кабель(і) |
| Матеріал | PC (полікарбонат): Оболонка |
| Довжина зачистки проводів | 12 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 43,9 мм |
| Глибина встановлення | 29,3 мм |
| Маса нетто | 0,045 кг |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Сертифікація виробу | CE, EAC |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Розетка USB
Тип монтажу
Вбудований
Інтерфейси
USB тип C
Кількість роз'ємів
2
Номінальний струм, А
10
Напруга, В
250
Колір
Чорний
Ширина, мм
45
Висота, мм
45
Глибина, мм
43.9
Матеріал корпусу
Полікарбонат
Заземлення
доступно
Захисна кришка
недоступно
Захисні шторки
доступно
Ступінь захисту IP
20
Комплектація виробу
Механізм
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.