0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYAPUF10S
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
10 742.78 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару:
Подовжувач
Кількість розеток:
10
Наявність заземлення:
Доступно
Ступінь захисту, IP:
20
Колір:
Алюмінієвий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
19' Блок 10 розеток UTE, NSYAPUF10S
19" Блок 10 розеток UTE
19" Блок 10 розеток UTE
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | розподільна шина живлення |
| Матеріал | поліамід 6 з 30% скловолокна |
| Покриття поверхні | анодований |
| Спосіб кріплення | кронштейнами |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Колір | алюмінієвий |
| Ширина | 968 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Склад пристрою | елементи кріплення |
| Вогнестійкість | 850 °C |
| Монтажна опора | вертикальний |
| Електричне з'єднання | 3 м Шнур живлення 3 x 1.5 мм2 H05VV-F3G1.5 |
| Тип керування | Зелений СВІТЛОДІОД вимикач |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм |
| Кількість розеток | 10 |
| Опис стандарту роз'єму | контакт заземлення |
| [In] номінальний струм | 16 А |
| Позиція заземлення | 35° вушко заземлення |
| Конфігурація вихідних полюсів | З заземленням та зі шторками |
| Країна виробник | Румунія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Подовжувачі і мережеві фільтри
Тип товару
Подовжувач
Кількість розеток
10
Наявність заземлення
Доступно
Ступінь захисту, IP
20
Колір
Алюмінієвий
Довжина шнура, м
3
Вимикач
Так
Напруга, V
230
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.