0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Сальник
Тип монтажу:
Вбудований
Колір:
Білий
Ширина, мм:
42
Висота, мм:
13
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Набір сальників х 10 шт для труби, білий, IP55, MUR39008
Набір сальників Mureva Styl MUR39008 допомагають забезпечити ступінь захисту ІР55. Сальники забезпечують легкий доступ до компонентів системи. Сальники можуть використовуватись для встановлення як в приміщенні, так і зовні. Продаються набором по 10 штук. Розміри:49х42х13 мм.
Набір сальників Mureva Styl MUR39008 допомагають забезпечити ступінь захисту ІР55. Сальники забезпечують легкий доступ до компонентів системи. Сальники можуть використовуватись для встановлення як в приміщенні, так і зовні. Продаються набором по 10 штук. Розміри:49х42х13 мм.
| Серія продукту | Mureva Style |
| Тип виробу або компоненту | Кабельний ввід |
| Сумісність серії | Mureva Styl |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 10 шт. |
| Кількість кабелів | 1 |
| Тип різьблення | M20 |
| Кабельний ввід | Легкий доступ до клапана |
| Умови використання | Критий / відкритий |
| Матеріал | ПП (поліпропілен), SEBS |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Ступінь ударозахисту | IK08 |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Сальник
Тип монтажу
Вбудований
Колір
Білий
Ширина, мм
42
Висота, мм
13
Глибина, мм
49
Матеріал корпусу
Поліпропілен
Ступінь захисту IP
55
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.