0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр встановлювального отвору, мм:
12.5
Матеріал:
Синтетичний каучук
Ступінь захисту, IP:
67
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Муфта кабельного вводу ISO M12, IMT36179
Муфта кабельного вводу ISO M12
Муфта кабельного вводу ISO M12
| Асортимент продукції | Thorsman TET |
| Тип продукту | Втулка |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | Набір 50 одиниць |
| Матеріал | EPDM |
| Різьблення за стандартом ISO | M12 |
| Зовнішній діаметр кабелю | 3…5 мм |
| Діаметр отвору | 12,5 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 21 мм |
| IP-клас | IP67 |
Характеристики
Сальники, вводи
Діаметр встановлювального отвору, мм
12.5
Матеріал
Синтетичний каучук
Ступінь захисту, IP
67
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.