0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYOPB15U6F
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
35 686.56 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип монтажу:
Навісний
Матеріал корпусу:
Сталь
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
780
Колір:
Світло-сірий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
19' Шафа OPB 15U 780x600x600, NSYOPB15U6F
19' Шафа OPB 15U 780x600x600
19' Шафа OPB 15U 780x600x600
| Серія продукту | Actassi |
| Назва продукту | Actassi OPB |
| Тип виробу або компоненту | 19'' корпус |
| Матеріал | оцинкована сталь: вертикальний |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Кількість стійкових одиниць | 15U |
| Колір | світло-сірий (RAL 7035) |
| Постійне допустиме навантаження | 3 кг за блоком |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Маса нетто | 31 кг |
| Склад пристрою | 1 x відкрита конструкція |
| Кількість вирізів | 1 виріз верх |
| Доступність для експлуатації | задня частина |
| Знімна частина | бічний панелі знімні без інструменту |
| Тип дверей | передня частина засклений двері - з 1-точкова система замикання (ключ: 333) - Двосторонній відкриття 180 ° |
| Тип передньої кришки | засклені двері |
| Додаткове обладнання | 2 x фіксовані 19'' стійки заглиблений на 120 мм спереду (крок 25 мм) |
| Монтаж шафи | навісний |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Тип задньої кришки | виріз |
| Країна виробник | Румунія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Тип монтажу
Навісний
Матеріал корпусу
Сталь
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
780
Колір
Світло-сірий
Ширина, мм
600
Глибина, мм
600
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.