0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUHD600DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
109 064.59 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
2.3
Номінальна потужність, Вт:
650
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
460
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Система охолодження 650W шафи Spacial 230В зовнішння, NSYCUHD600DG
Зовнішній підключений охолоджувальний блок, Climasys CU, 600W 230V, 50/60Hz, IP55
Зовнішній підключений охолоджувальний блок, Climasys CU, 600W 230V, 50/60Hz, IP55
| Серія продукту | ClimaSys |
| Тип виробу або компоненту | блок охолодження |
| Призначення продукту | для шафи |
| [In] номінальний струм | 2.3 А |
| Максимальний пусковий струм | 6 А |
| Номінальна потужність [Вт] | 650 |
| Тиск | 28 бар |
| Повітряний потік | зовнішній ланцюг: 174 м3/год на 50/60 Гц |
| Охолоджувальна здатність | 500 В 50/60 Гц L35-L50 |
| Тип захисту | захист від короткого замикання (магнітний) |
| Стандарти | EN 14511 |
| Тип вентиляційного фільтру | зовнішній ланцюг |
| Робоча температура навколишнього середовища | поза шафою: -20-55 °C на 50/60 Гц |
| Матеріал | Сталь |
| Місце встановлення | бічна |
| Тип керування | електронний контролер |
| Споживання енергії [Вт] | 410 В на 50/60 Гц, L35-L50 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Тип охолоджувального газу | R134a (0.110 кг) |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Маса нетто | 11.7 кг |
| Ступінь захисту | IP55 відповідно до МЕК 60529 (на внутрішньому каналі); IP24 відповідно до МЕК 60529 (на зовнішньому каналі) |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Schneider Electric
Характеристики Щитове обладнання
Номінальний струм, А
2.3
Номінальна потужність, Вт
650
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
460
Ширина, мм
290
Глибина, мм
190
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було. Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання. |