0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYLAMT5LD2
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
4 121.52 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Потужність, W:
10
Напруга, V:
230
Світловий потік, lm:
1100
Колірна температура, K:
4000
Довжина, mm:
560
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Світильник шафи Spacial T5 LED 10Вт 120/230VAC, NSYLAMT5LD2
Світильник шафи Spacial T5 LED 10Вт 120/230VAC
Світильник шафи Spacial T5 LED 10Вт 120/230VAC
| Серія продукту | Spacial |
| Тип виробу або компоненту | Лампа |
| Сумісність серії | Thalassa |
| Спосіб кріплення | магнітне кріплення |
| Колір | алюмінієвий |
| Висота | 30.5 мм |
| Склад пристрою | 2 кабель |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Монтажна опора | металеві деталі |
| Стандарт роз’єму | без розетки |
| Колірна температура світла | 4000 К |
| Довжина | 560 мм |
| Електричне з'єднання | Кабель швидкий роз'єм 1 м поставляється |
| Тип керування | вбудований вимикач |
| Тип лампи | світлодіод |
| Клас електричної ізоляції | клас I |
| Світловий потік | 1100 лм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 120/230 В змінний струм 50/60 Гц |
| Термін служби в годинах | 25000 год |
| Номінальна потужність лампи | 10 Вт |
| Цоколь лампи | вбудований світлодіод |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Лінійні світильники
Потужність, W
10
Напруга, V
230
Світловий потік, lm
1100
Колірна температура, K
4000
Довжина, mm
560
Димірування
недоступно
Висота, mm
30.5
Ступінь захисту, IP
20
Колір
Сірий
Матеріал світильника
Пластик
Тип монтажу
Накладний
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.