0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCEA36
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
59 412.91 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
0.7
Номінальна потужність, Вт:
36
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
771
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Теплообмінник повітря-повітря шафи Spacial 36ВТ 230В, NSYCEA36
Теплообмінник повітря-повітря шафи Spacial 36ВТ 230В
Теплообмінник повітря-повітря шафи Spacial 36ВТ 230В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CE |
| Тип виробу або компоненту | Теплообмінник повітря-повітря |
| Тип монтажу | Боковини шафи |
| Охолоджувальна здатність | 36 В потужність отримується множенням питомої потужності на ΔT (Tex.t - Tint.) |
| Швидкість потоку | Зовнішній ланцюг: 570 м³/год; Внутрішній ланцюг: 570 м³/год |
| Тип керування | Термостат |
| Діапазон налаштування температури | 5…60 °C |
| Робоча температура навколишнього середовища | Поза шафою: 5…55 °C |
| Природа рідини | Повітря |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| [In] номінальний струм | 0,7 А |
| Споживання енергії | 160 Вт |
| Висота | 771 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Маса нетто | 10 кг |
| Рівень шуму | 62 дБ відповідно до EN/ISO 3746 |
| Тип захисту | Тепловий захист: T 1 А |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP22 (зовнішній), IP55 (внутрішній) |
| Сертифікація виробу | CE |
| Директиви | 2006/95/EC - директива низької напруги; 2004/108/EC - електромагнітна сумісність; 2006/42/ЄС - машинобудування |
| Стандарти | EN 60204-1, EN/ISO 12100, EN 60335-2-40, EN 60335-1 |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальний струм, А
0.7
Номінальна потужність, Вт
36
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
771
Ширина, мм
316
Глибина, мм
103
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.