0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCEW6K2P4
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
146 414.11 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
0.4
Номінальна потужність, Вт:
6000
Номінальна напруга, В:
400
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
1500
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Теплообмінник повітря-вода 6К шафи Spacial 400В, NSYCEW6K2P4
Теплообмінник повітря-вода 6К шафи Spacial 400В
Теплообмінник повітря-вода 6К шафи Spacial 400В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CE |
| Тип виробу або компоненту | Теплообмінник повітря-вода |
| Тип монтажу | Боковини шафи |
| Охолоджувальна здатність | 6000 В |
| Тиск | 8 бар для води |
| Падіння тиску | 0,5 бар |
| Потік води | Внутрішній ланцюг: 800 л/год |
| Швидкість потоку | Зовнішній ланцюг: 1450 м³/год |
| Тип керування | Термостат |
| Діапазон налаштування температури | 20…46 °C |
| Робоча температура навколишнього середовища | Поза шафою: 1…70 °C; Всередині корпусу: 20…60 °C |
| Контрольована рідина | Вода |
| Тип з'єднання за текучим середовищем | G 1/2 (розетка) |
| Вхідна напруга | 400...440 В 50/60 Гц |
| [In] номінальний струм | 0,4 А |
| Споживання енергії | 170 Вт |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Маса нетто | 42 кг |
| Рівень шуму | 69 дБ відповідно до EN/ISO 3746 |
| Тип захисту | Тепловий захист: T 1 А |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP55 (внутрішній канал), IP55 (зовнішній канал) за МЕК 60529 |
| Сертифікація виробу | CE |
| Директиви | 2004/108/EC - електромагнітна сумісність; 2006/42/ЄС - машинобудування; 2006/95/EC - директива низької напруги |
| Стандарти | EN 60335-1, EN 60335-2-40, EN 60204-1, EN/ISO 12100 |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальний струм, А
0.4
Номінальна потужність, Вт
6000
Номінальна напруга, В
400
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
1500
Ширина, мм
450
Глибина, мм
163
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.