0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCCOTH230VID
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
8 664.86 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
4
Номінальна напруга, В:
240
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
85
Ширина, мм:
56
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електронний термостат, 230В, NSYCCOTH230VID
Електронний термостат, 230В
Електронний термостат, 230В
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CC |
| Тип виробу або компоненту | електронний термостат |
| Максимальна комутаційна здатність | 4 A 230 В змінний струм |
| Вхідна напруга | 200...240 В змінний струм |
| Відображення інформації | температура в °C |
| Гістерезис | 2 K запрограмоване значення |
| Кількість виходів | 2 функція вентиляції/обігріву |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40-80 °C |
| Матеріал | PC |
| Ширина | Зовнішній: 56 мм |
| Висота | Зовнішній: 85 мм |
| Глибина | Зовнішній: 44 мм |
| Місце встановлення | 35 мм DIN-рейка |
| Електричне з'єднання | 10 клем, момент затяжки: 2.5 мм2 |
| Вогнестійкість | самозатухаючий відповідно до UL94 (матеріал V0) |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Колір | Світлий сірий |
| Тип датчика | опціональний зовнішній датчик NTC |
| Діапазон налаштування температури | -40-80 °C |
| Тип дисплея | OLED екран |
| Країна виробник | Китай |
| Країна виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальний струм, А
4
Номінальна напруга, В
240
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
85
Ширина, мм
56
Глибина, мм
44
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.