0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCCOTHD
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 285.44 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
10
Номінальна напруга, В:
250
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
68
Ширина, мм:
56
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Термостат, 2 регулятора, NSYCCOTHD
Подвійний термостат ClimaSys CC. 250 В змінного струму. 68 x 56 x 44 мм. Датчик біметалічний з 1 контактом NO/NC. 1 функція обігріву та 1 функція вентиляції. Електричне підключення за допомогою 4 клем 2,5 мм?. Спосіб монтажу на DIN-рейці 35 мм, поперечних рейках, на монтажній платі Spacial. Колір світло-сірий. Самозатухаючий UL94 (матеріал V0). Ступінь захисту IP20. Ступінь захисту IP20.
Подвійний термостат ClimaSys CC. 250 В змінного струму. 68 x 56 x 44 мм. Датчик біметалічний з 1 контактом NO/NC. 1 функція обігріву та 1 функція вентиляції. Електричне підключення за допомогою 4 клем 2,5 мм?. Спосіб монтажу на DIN-рейці 35 мм, поперечних рейках, на монтажній платі Spacial. Колір світло-сірий. Самозатухаючий UL94 (матеріал V0). Ступінь захисту IP20. Ступінь захисту IP20.
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CC |
| Тип виробу або компоненту | подвійний термостат |
| Максимальна комутаційна здатність | 2 A 120...250 В змінний струм індуктивне pf: 0,6; 10 A 250 В змінний струм резистивний; 15 A 120 В змінний струм резистивний; 30 Вт постійний струм |
| Вхідна напруга | 250 В |
| Відображення інформації | температура в °C |
| Гістерезис | 7 K +/- 0.4K |
| Кількість виходів | 1 функція нагріву; 1 функція вентиляції |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-80 °C |
| Матеріал | PC |
| Ширина | Зовнішній: 56 мм |
| Висота | Зовнішній: 68 мм |
| Глибина | Зовнішній: 44 мм |
| Маса нетто | 40 г |
| Опір контакту | 10 мОм |
| Місце встановлення | поперечні рейки |
| Електричне з'єднання | 4 клеми, момент затяжки: 2.5 мм2 |
| Вогнестійкість | самозатухаючий відповідно до UL94 (матеріал V0) |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Колір | Світлий сірий |
| Тип датчика | біметал |
| Діапазон налаштування температури | 0-60 °C |
| Термін служби в циклах | 100000 циклів |
| Тип контакту та з'єднання | 1 нормально закритий/відкритий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Країна виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальний струм, А
10
Номінальна напруга, В
250
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
68
Ширина, мм
56
Глибина, мм
44
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.