0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Пластик
Висота, мм:
50
Колір:
Білий
Ширина, мм:
100
Глибина, мм:
20
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Відділення для документів в щиті, R9H13420
Відділення для документів в щиті
Відділення для документів в щиті
| Серія продукту | Resi9 |
| Тип виробу або компоненту | Відділення для документів в щиті |
| Сумісність серії | Resi9 Огорожа |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Маса нетто | 50 г |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 18 |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Пластик
Висота, мм
50
Колір
Білий
Ширина, мм
100
Глибина, мм
20
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.