0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: LVSXK1
- Наявність: 4 од.
566.59 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид кріплення:
В корпусі
Висота, мм:
5
Ширина, мм:
320
Глибина, мм:
7
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Тримач клемних блоків для 13 та 18 мод, LVSXK1
Тримач клемних блоків. Cумісний з щитами PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Призначений для щита шириною 13 або 18 модулів. Колір чорний (RAL 7016). Загальні розміри: (Ш) 320 мм x (В) 5 мм x (Г) 7 мм. Вага 350 г.
Тримач клемних блоків. Cумісний з щитами PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Призначений для щита шириною 13 або 18 модулів. Колір чорний (RAL 7016). Загальні розміри: (Ш) 320 мм x (В) 5 мм x (Г) 7 мм. Вага 350 г.
| Діапазон | PrismaSeT |
| Тип виробу або компоненту | Підтримка клемної колодки |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення, Запасна частина |
| Сумісність серії | PrismaSeT XS |
| Тип шафи | корпус 13 модуль(і), корпус 18 модуль(і) |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Колір | Чорний (RAL 7016) |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Маса нетто | 350 г |
Характеристики
Шини
Вид кріплення
В корпусі
Висота, мм
5
Ширина, мм
320
Глибина, мм
7
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.