0.00 ₴
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Тримач
Діаметр отвору, мм:
22
Ширина, мм:
54
Висота, мм:
60
Глибина, мм:
66.7
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Тримач кнопки 22мм, A9A15151
Основа для монажу Acti9 призначена для кнопок, перемикачів і індикаторів з металевим або пластиковим фланцем типу SE XB4, XB5. Призначена для кнопки діаметром 22 мм для блоків управління та сигналізації. Її можна використовувати для допоміжних засобів керування та індикації, таких як кнопки, кнопки аварійнїі зупинки, перемикачі, світлові індикатори. Підходить для побутового та промислового застосування. Можлива інсталяція на симетричній 35-мм рейці в модульних шафах або корпусах. Колір виробу білий (RAL9003). Діаметр отвору 22,3 мм. Матеріал виробу самозатухаючий. Ширина 6 модулів по 9 мм. Розміри (Ш) 54 мм x (В) 60 мм x (Г) 66,7 мм.
Основа для монажу Acti9 призначена для кнопок, перемикачів і індикаторів з металевим або пластиковим фланцем типу SE XB4, XB5. Призначена для кнопки діаметром 22 мм для блоків управління та сигналізації. Її можна використовувати для допоміжних засобів керування та індикації, таких як кнопки, кнопки аварійнїі зупинки, перемикачі, світлові індикатори. Підходить для побутового та промислового застосування. Можлива інсталяція на симетричній 35-мм рейці в модульних шафах або корпусах. Колір виробу білий (RAL9003). Діаметр отвору 22,3 мм. Матеріал виробу самозатухаючий. Ширина 6 модулів по 9 мм. Розміри (Ш) 54 мм x (В) 60 мм x (Г) 66,7 мм.
| Діапазон | Acti9 |
| Серія продукту | Harmony XB4, Harmony XB5, Modicon M221 |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Тип аксесуарів для кнопок та сигнальних лам | Кріплення на DIN-рейку |
| Призначення компонента кнопки керування | Командний блок |
| Матеріал | Ізоляційний матеріал |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 6 |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Відтінок кольору | Білий |
| Діаметр | 22 мм |
| Діаметр отвору | 22,3 мм |
| Спосіб кріплення | Затискачами |
| Внутрішня глибина | 60 мм |
| Місце встановлення | Корпус, В шафі |
| Монтажна опора | 35 мм симетрична рейка |
| Сумісність продуктів | XB4, XB5 |
| Маса нетто | 0,04 кг |
Характеристики
Пристрої подачі команд і сигналів
Тип виробу
Тримач
Діаметр отвору, мм
22
Ширина, мм
54
Висота, мм
60
Глибина, мм
66.7
Колір корпусу
Білий
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.