0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: SDD112405
- Наявність: 3 од.
2 620.18 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Розетка USB
Тип монтажу:
Вбудований
Інтерфейси:
USB тип A + C
Кількість роз'ємів:
2
Номінальний струм, А:
3
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
USB-розетка тип A+C 21 Вт бежевий, SDD112405
USB розетка, Sedna Design & Elements, тип A+C, 3 A, 21 Вт, бежевий
USB розетка, Sedna Design & Elements, тип A+C, 3 A, 21 Вт, бежевий
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Серія | Sedna |
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Вихідний струм | 0,125 |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Глибина встановлення | 32 мм |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 17 В USB type A + C 5 В 3.4 A |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Споживання енергії [Вт] | 0.05 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 6.25% |
| Відтінок кольору | Бежевий |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм2 для багатожильний кабель(і) |
| Номінальна вихідна потужність | 21 В |
| Знак якості | CE |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Центральна плата PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип A 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 3 A; 1 USB тип C 5...12 V постійний струм, максимальний струм навантаження: <= 3 A |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Маса нетто | 0.13 кг |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0-40 °C |
| Тип електричного навантаження | джерело живлення |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Обробка поверхні | Необроблений |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Термін служби в годинах | 30000 год |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Тип захисту | Захист від перевантаження та короткого замикання, Захист від перенапруги на виході, Захист від підвищення температури |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Кількість клем | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Розетка USB
Тип монтажу
Вбудований
Інтерфейси
USB тип A + C
Кількість роз'ємів
2
Номінальний струм, А
3
Напруга, В
240
Колір
Бежевий
Ширина, мм
73
Висота, мм
73
Глибина, мм
44
Матеріал корпусу
ABS-пластик + полікарбонат
Ступінь захисту IP
20
Комплектація виробу
Механізм з супортом
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.