0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUSP001DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
10 792.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна потужність, Вт:
14
Висота, мм:
75
Ширина, мм:
120
Глибина, мм:
120
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Запасна частина обдув конденсатора CLIMASYS CU до 600ВТ, NSYCUSP001DG
Climasys CU, бічний 350 - 600 Вт, даховий 600 Вт, 230 В
Climasys CU, бічний 350 - 600 Вт, даховий 600 Вт, 230 В
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | Комплект вентилятора конденсатора |
| Призначення продукта | Axial fan для бічний/верхній блок охолодження 350 В, Ue = 230 В Бічний/верхній блок охолодження 650 В |
| Тип пропозиції | Запасна частина |
| Місце встановлення | Внутрішній |
| Спосіб кріплення | Гвинтом |
| Склад пристрою | 2 axial fan: всередині 1 джерело живлення: всередині |
| Робоча потужність [Вт] | 14 В |
| Повітряний потік | 400 м³/год |
| Матеріал | Поліестер, наповнений скловолокном |
| Колір | Чорний |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Сертифікація виробу | CE UL |
| Кількість в одному комплекті | 2 |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна потужність, Вт
14
Висота, мм
75
Ширина, мм
120
Глибина, мм
120
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.