0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF550M24FB
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
22 459.63 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
24
Ступінь захисту, IP:
44
Висота, мм:
223
Ширина, мм:
223
Глибина, мм:
90
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор ФБ шафи SPACIAL 550M3/Ч =24В, NSYCVF550M24FB
Вентилятор ФБ ШАФИ SPACIAL 550M3/Ч =24В
Вентилятор ФБ ШАФИ SPACIAL 550M3/Ч =24В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентиляторний блок без решітки та фільтра |
| Застосування | Для важких умов експлуатації на відкритому повітрі |
| Сумісність серії | Thalassa (PHD), Spacial (S3HD), Spacial (SFHD) |
| Швидкість потоку | Вільний потік: 550 м³/год на 50 Гц, 550 м³/год на 60 Гц |
| Номінальна напруга живлення | 18...30 В постійний струм |
| Вхідна напруга | 24 В постійний струм |
| Сертифікація | CE, UL conforming to UL 508 A, CSA conforming to CSA C22.2, Ecodesign directive 2009/125/EC |
| Енергоспоживання | 59 Вт |
| Номінальний струм | 1,2 А |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | Зовнішній: 223 мм |
| Ширина | Зовнішній: 223 мм |
| Глибина | Зовнішній: 90 мм |
| Маса нетто | 1,7 кг |
| Колір | Темно-сірий (RAL 7016) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20…50 °C |
| Температура для зберігання | -40…80 °C |
| Максимальний тиск | 450 Па при витраті 0 м³/год |
| Клеми підключення | Клема з пружинним затискачем |
| Ступінь захисту | IP55, решітка: IP44 |
| Склад пристрою | 1 фанбокс, 4 гвинти |
| Умови використання | Навколишнє середовище має бути відносно чистим. Слід уникати занадто частої заміни фільтрів. Outside temperature must be 5 °C lower than inside temperature. Фільтр необхідно регулярно чистити та замінювати. Витрата залежить від робочої точки, див. ПЗ ProClima. |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
24
Ступінь захисту, IP
44
Висота, мм
223
Ширина, мм
223
Глибина, мм
90
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.