0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF575M230MF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
19 680.34 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
96
Ширина, мм:
340
Глибина, мм:
340
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор для встановлення зверху шафи, NSYCVF575M230MF
Вентилятор для встановлення зверху шафи ClimaSys CV. Верхня кришка з вентилятором. 230 В 50 Гц або 60 Гц. 85 Вт 50 Гц, 85 Вт 60 Гц. Витрата вільного потоку зі стандартним фільтром 573 м3/год при 50 Гц і 350 м3/год при 60 Гц. 96 x 340 x 340 мм. Розмір вирізу 228 х 228 мм. Виготовлений із сталі, сірого кольору RAL 7035. Ступінь захисту IP54.
Вентилятор для встановлення зверху шафи ClimaSys CV. Верхня кришка з вентилятором. 230 В 50 Гц або 60 Гц. 85 Вт 50 Гц, 85 Вт 60 Гц. Витрата вільного потоку зі стандартним фільтром 573 м3/год при 50 Гц і 350 м3/год при 60 Гц. 96 x 340 x 340 мм. Розмір вирізу 228 х 228 мм. Виготовлений із сталі, сірого кольору RAL 7035. Ступінь захисту IP54.
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Верхній кожух з вентилятором |
| Сумісність серії | Prisma (Prisma P), Prisma (Prisma PH), Prisma (Prisma iPM M), Acti9 Огорожа |
| Тип фільтра | G2 |
| Швидкість потоку | З вирізом вихідної решітки 291 x 291 мм: 350 м³/год, Вільний потік: 575 м³/год на 50 Гц |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Висота | Зовнішній: 96 мм |
| Ширина | Зовнішній: 340 мм |
| Глибина | Зовнішній: 340 мм |
| Розміри вирізу | 228 x 228 мм |
| Матеріал | Кожух: сталь |
| Колір | Кожух: сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 капюшон: верхня частина корпусу, 1 вентилятор, 1 елементи кріплення |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
96
Ширина, мм
340
Глибина, мм
340
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.