0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUSP004DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
13 170.77 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна потужність, Вт:
60
Номінальна напруга, В:
230
Висота, мм:
70
Ширина, мм:
190
Глибина, мм:
190
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Запасна частина обдув 60Вт 230В 550 м3/год - CLIMASYS CU, NSYCUSP004DG
Запасна частина обдув 60Вт 230В 550 м3/год - CLIMASYS CU
Запасна частина обдув 60Вт 230В 550 м3/год - CLIMASYS CU
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | Комплект вентилятора випарника |
| Призначення продукта | Вентилятор для бічний/верхній блок охолодження 850 В, Ue = 230 В Бічний/верхній блок охолодження 1000 В |
| Тип пропозиції | Запасна частина |
| Місце встановлення | Внутрішній |
| Спосіб кріплення | Гвинтом |
| Склад пристрою | 1 вентилятор: всередині 1 конденсатор: всередині |
| Робоча потужність [Вт] | 60 В |
| Повітряний потік | 550 м³/год |
| Матеріал | Поліамід 6 з 30% скловолокна |
| Колір | Чорний |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Сертифікація виробу | CE UL |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна потужність, Вт
60
Номінальна напруга, В
230
Висота, мм
70
Ширина, мм
190
Глибина, мм
190
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.