0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF570M115MF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
26 033.90 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
115
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
96
Ширина, мм:
340
Глибина, мм:
340
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор для шафи Spacial 570 м3/год 115В, NSYCVF570M115MF
Вентилятор для шафи Spacial 570 м3/год 115В
Вентилятор для шафи Spacial 570 м3/год 115В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Верхній кожух з вентилятором |
| Тип фільтра | G2 |
| Швидкість потоку | З вирізом вихідної решітки 291 x 291 мм: 350 м³/год Вільний потік: 570 м³/год на 50 Гц |
| Вхідна напруга | 115 В 50/60 Гц |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| Рівень шуму < при | 64 дБ |
| Висота | 96 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Розміри вирізу | 228 x 228 мм |
| Матеріал | Кожух: сталь |
| Колір | Кожух: сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 капюшон: верхня частина корпусу 1 вентилятор 1 елементи кріплення |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
115
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
96
Ширина, мм
340
Глибина, мм
340
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.