0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF170M115
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
4 104.67 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
115
Висота, мм:
119
Ширина, мм:
119
Глибина, мм:
38
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 115В 150 М3Ч, NSYCVF170M115
Вентилятор 115В 150 М3Ч
Вентилятор 115В 150 М3Ч
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Швидкість потоку | Вільний потік: 170 м³/год на 50 Гц |
| Вхідна напруга | 115 В 50/60 Гц |
| Енергоспоживання | 17 Вт |
| Рівень шуму | < 41 дБ |
| Висота | Зовнішній: 119 мм |
| Ширина | Зовнішній: 119 мм |
| Глибина | Зовнішній: 38 мм |
| Маса нетто | 0,82 кг |
| Матеріал | Захисна решітка: сталь |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка: на передній і задній поверхнях, 1 фіксуючий хомут |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
115
Висота, мм
119
Ширина, мм
119
Глибина, мм
38
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.