0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF54M230MM2
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
3 221.09 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
33
Висота, мм:
120
Ширина, мм:
120
Глибина, мм:
38
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект для вентиляції шаф Sarel, NSYCVF54M230MM2
Комплект для вентиляції шаф Sarel
Комплект для вентиляції шаф Sarel
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Проти комах |
| Швидкість потоку | Вільний потік без фільтра або решітки: 170 м³/год Загальна швидкість потоку: 54 м³/год на 50 Гц |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Розміри вирізу | 96 x 96 мм |
| Матеріал | Вихідна решітка: сталь Фільтр: нержавіюча сталь 304L |
| Колір | Вихідна решітка: сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун 1 шнур живлення 2 фільтр від комах 2 металеві жалюзі |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
33
Висота, мм
120
Ширина, мм
120
Глибина, мм
38
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.