0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF300M230PF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
7 201.58 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
268
Ширина, мм:
248
Глибина, мм:
116
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 297M3Ч 230В, NSYCVF300M230PF
Осьові вентилятори ClimaSys CV. 230 В 50 Гц або 60 Гц. 36 Вт 50 Гц, 37 Вт 60 Гц. Витрата вільного потоку зі стандартним фільтром 300 м3/год при 50 Гц і 350 м3/год при 60 Гц. 268 x 248 x 116 мм. Розмір вирізу 223 х 223 мм. Випускна решітка з ударостійкого атмосферостійкого термопласту (ASA PC), колір сірий RAL 7035. Зєднання клеми за допомогою розємів Faston. 2 захисні решітки спереду та ззаду. Ступінь захисту IP54.
Осьові вентилятори ClimaSys CV. 230 В 50 Гц або 60 Гц. 36 Вт 50 Гц, 37 Вт 60 Гц. Витрата вільного потоку зі стандартним фільтром 300 м3/год при 50 Гц і 350 м3/год при 60 Гц. 268 x 248 x 116 мм. Розмір вирізу 223 х 223 мм. Випускна решітка з ударостійкого атмосферостійкого термопласту (ASA PC), колір сірий RAL 7035. Зєднання клеми за допомогою розємів Faston. 2 захисні решітки спереду та ззаду. Ступінь захисту IP54.
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Стандартний |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 300 м³/год на 50 Гц, 350 м³/год на 60 Гц |
| Номінальна напруга живлення | 145...253 В |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Сертифікація | CSA |
| Енергоспоживання | 36 Вт 50 Гц, 37 Вт 60 Гц |
| Номінальний струм | 0,17 А 50 Гц, 0,16 А 60 Гц |
| Рівень шуму | 60…68 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | Зовнішній: 268 мм |
| Ширина | Зовнішній: 248 мм |
| Глибина | Зовнішній: 116 мм |
| Розміри вирізу | 223 x 223 мм |
| Маса нетто | 1,3 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: сірий (RAL 7035) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…70 °C |
| Температура для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 158 Па витрата 0 м³/год |
| Клеми підключення | З'єднувач Faston |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка: на передній і задній поверхнях, 1 фільтр: передня частина осьового двигуна, 1 вихідна решітка: передня частина, 1 вирізаний шаблон, 1 шнур живлення |
| Умови використання | Навколишнє середовище має бути відносно чистим; Фільтр необхідно регулярно чистити та замінювати; Outside temperature must be 5 °C lower than inside temperature; Слід уникати занадто частої заміни фільтрів; Витрата залежить від робочої точки, див. ПЗ ProClima |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
268
Ширина, мм
248
Глибина, мм
116
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.