0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF38M230PF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
3 991.73 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
137
Ширина, мм:
117
Глибина, мм:
49
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 30M3Ч 230В, NSYCVF38M230PF
Осьові вентилятори ClimaSys CV. 230 В 50 Гц або 60 Гц. 4,5 Вт 50 Гц, 4,8 Вт 60 Гц. Витрата вільного потоку зі стандартним фільтром 38 м3/год при 50 Гц і 39 м3/год при 60 Гц. 137 x 117 x 49 мм. Розмір вирізу 92 х 92 мм. Випускна решітка з ударостійкого атмосферостійкого термопласту (ASA PC), колір сірий RAL 7035. Зєднання клеми за допомогою розємів Faston. 2 захисні решітки спереду та ззаду. Ступінь захисту IP54.
Осьові вентилятори ClimaSys CV. 230 В 50 Гц або 60 Гц. 4,5 Вт 50 Гц, 4,8 Вт 60 Гц. Витрата вільного потоку зі стандартним фільтром 38 м3/год при 50 Гц і 39 м3/год при 60 Гц. 137 x 117 x 49 мм. Розмір вирізу 92 х 92 мм. Випускна решітка з ударостійкого атмосферостійкого термопласту (ASA PC), колір сірий RAL 7035. Зєднання клеми за допомогою розємів Faston. 2 захисні решітки спереду та ззаду. Ступінь захисту IP54.
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Стандартний |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 38 м³/год на 50 Гц, 39 м³/год на 60 Гц |
| Номінальна напруга живлення | 150...250 В |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Енергоспоживання | 4,5 Вт 50 Гц, 4,8 Вт 60 Гц |
| Номінальний струм | 0,16 А 50 Гц, 0,17 А 60 Гц |
| Рівень шуму | 40…41 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | Зовнішній: 137 мм |
| Ширина | Зовнішній: 117 мм |
| Глибина | Зовнішній: 49 мм |
| Розміри вирізу | 92 x 92 мм |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: сірий (RAL 7035) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…70 °C |
| Температура для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 29 Па при витраті 0 м³/год |
| Клеми підключення | Кабель |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка на передній і задній поверхнях, 1 фільтр: передня частина осьового двигуна, 1 вихідна решітка: передня частина, 1 вирізаний шаблон |
| Умови використання | Outside temperature must be 5 °C lower than inside temperature. Витрата залежить від робочої точки, див. ПЗ ProClima. Навколишнє середовище має бути відносно чистим. Фільтр необхідно регулярно чистити та замінювати. Слід уникати занадто частої заміни фільтрів. |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
137
Ширина, мм
117
Глибина, мм
49
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.