0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF38M24DPF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
3 526.85 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
24
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
137
Ширина, мм:
117
Глибина, мм:
49
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 38М3Ч 48В, NSYCVF38M24DPF
Вентилятор 38М3Ч 48В
Вентилятор 38М3Ч 48В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Стандартний |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 58 м³/год |
| Номінальна напруга живлення | 10...27,6 В |
| Вхідна напруга | 24 В постійний струм |
| Енергоспоживання | 3,6 Вт |
| Номінальний струм | 0,18 А |
| Рівень шуму | 40…41 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | Зовнішній: 137 мм |
| Ширина | Зовнішній: 117 мм |
| Глибина | Зовнішній: 49 мм |
| Розміри вирізу | 92 x 92 мм |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: сірий (RAL 7035) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…70 °C |
| Температура для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 29 Па при витраті 0 м³/год |
| Клеми підключення | Кабель |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка на передній і задній поверхнях, 1 фільтр: передня частина осьового двигуна, 1 вихідна решітка: передня частина, 1 вирізаний шаблон |
| Умови використання | Витрата залежить від робочої точки, див. ПЗ ProClima. Фільтр необхідно регулярно чистити та замінювати. Слід уникати занадто частої заміни фільтрів. Навколишнє середовище має бути відносно чистим. Outside temperature must be 5 °C lower than inside temperature. |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
24
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
137
Ширина, мм
117
Глибина, мм
49
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.