0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF560M115PF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
16 981.54 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
115
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
336
Ширина, мм:
316
Глибина, мм:
161
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 560M3Ч 115В, NSYCVF560M115PF
Вентилятор 560M3Ч 115В
Вентилятор 560M3Ч 115В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Стандартний |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 562 м³/год на 50 Гц, 586 м³/год на 60 Гц |
| Номінальна напруга живлення | 103...122 В |
| Вхідна напруга | 115 В 50/60 Гц |
| Сертифікація | CSA |
| Енергоспоживання | 65 Вт 50 Гц, 83 Вт 60 Гц |
| Номінальний струм | 0,6 А 50 Гц, 0,72 А 60 Гц |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | Зовнішній: 336 мм |
| Ширина | Зовнішній: 316 мм |
| Глибина | Зовнішній: 161 мм |
| Розміри вирізу | 291 x 291 мм |
| Маса нетто | 3,2 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: сірий (RAL 7035) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -15…60 °C |
| Температура для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 140 Па при витраті 0 м³/год |
| Клеми підключення | Клемна колодка |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка: на передній і задній поверхнях, 1 фільтр: передня частина осьового двигуна, 1 вихідна решітка: передня частина, 1 вирізаний шаблон |
| Умови використання | Outside temperature must be 5 °C lower than inside temperature. Слід уникати занадто частої заміни фільтрів. Витрата залежить від робочої точки, див. ПЗ ProClima. Фільтр необхідно регулярно чистити та замінювати. Навколишнє середовище має бути відносно чистим. |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
115
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
336
Ширина, мм
316
Глибина, мм
161
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.