0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF65M230PF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
2 730.00 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
124
Ширина, мм:
124
Глибина, мм:
55
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 230В 65М3Ч, NSYCVF65M230PF
Вентилятор 230В 65М3Ч
Вентилятор 230В 65М3Ч
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Стандартний |
| Швидкість потоку | Вільний потік без фільтра або решітки: 170 м³/год, Вільний потік зі стандартним фільтром: 65 м³/год на 50 Гц |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Висота | Зовнішній: 124 мм |
| Ширина | Зовнішній: 124 мм |
| Глибина | Зовнішній: 55 мм |
| Розміри вирізу | Ø 108 мм |
| Матеріал | Вихідна решітка: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол), Фільтр: пінополіуретан |
| Колір | Вихідна решітка: чорний, Фільтр: чорний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка: на передній і задній поверхнях, 1 фільтр: передня частина осьового двигуна, 1 вихідна решітка: передня частина |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
124
Ширина, мм
124
Глибина, мм
55
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.