0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF85M24DPF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
3 199.25 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
24
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
170
Ширина, мм:
150
Глибина, мм:
62
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентилятор 85M3Ч 24В, NSYCVF85M24DPF
Вентилятор 85M3Ч 24В
Вентилятор 85M3Ч 24В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Тип фільтра | Стандартний |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 80 м³/год |
| [Us] номінальна напруга живлення | 10...27.6 В |
| Вхідна напруга | 24 В постійний струм |
| Сертифікація | CSA |
| Енергоспоживання | 7.6 Вт |
| [In] номінальний струм | 0,3 А |
| Рівень шуму < при | 46…49 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | Зовнішній: 170 мм |
| Ширина | Зовнішній: 150 мм |
| Глибина | Зовнішній: 62 мм |
| Розміри вирізу | 125 x 125 мм |
| Маса нетто | 0,48 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: сірий (RAL 7035) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…70 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 50 Па витрата 0 м³/год |
| Клеми підключення | Кабель |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун, 2 захисна решітка: на передній і задній поверхнях, 1 фільтр: передня частина осьового двигуна, 1 вихідна решітка: передня частина, 1 вирізаний шаблон, 1 шнур живлення |
| Умови використання | Слід уникати занадто частої заміни фільтрів, Outside temperature must be 5 °C lower than inside temperature, Навколишнє середовище має бути відносно чистим, Фільтр необхідно регулярно чистити та замінювати, Витрата залежить від робочої точки, див. ПЗ ProClima |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
24
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
170
Ширина, мм
150
Глибина, мм
62
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.