0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF165M230DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
23 341.34 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
268
Ширина, мм:
248
Глибина, мм:
104
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Розумний-вентилятор 165М3 ~230В 223х223, NSYCVF165M230DG
CLIMASYS Розумний-вентилятор 165М3 ~230В 223х223
CLIMASYS Розумний-вентилятор 165М3 ~230В 223х223
| Сумісність серії | Spacial Thalassa |
| Тип фільтра | G2 |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 165 м³/год на 50 Гц Вільний потік зі стандартним фільтром: 193 м³/год на 60 Гц |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Сертифікація | CE EAC |
| Директива | ЕМС 89/336 EEC |
| Енергоспоживання | 15.5 Вт 50 Гц 14.4 Вт 60 Гц |
| [In] номінальний струм | 0,2 А 50 Гц 0,18 А 60 Гц |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | 268 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Розміри вирізу | 223 x 223 мм |
| Маса нетто | 1,4 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (PC) Опора двигуна: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: димчастий чорний (RAL 9005) Опора двигуна: чорний (RAL 9005) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20…60 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 50 Па витрата 0 м³/год |
| Клеми підключення | З'єднувач Faston |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун 1 зовнішня захисна прозора димчаста решітка: передня частина 1 розумний фільтр з датчиком пилу 1 датчик вентилятора готовий до монтажу: задня частина випускної решітки 1 кабельний ввід 1 вирізаний шаблон |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
268
Ширина, мм
248
Глибина, мм
104
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.