0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF560M230DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
36 739.87 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
336
Ширина, мм:
316
Глибина, мм:
161
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Розумний-вентилятор 560М3 ~230В 291х291, NSYCVF560M230DG
CLIMASYS Розумний-вентилятор 560М3 ~230В 291х291
CLIMASYS Розумний-вентилятор 560М3 ~230В 291х291
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Сумісність серії | Spacial Prisma (P) Prisma (G) |
| Тип фільтра | G2 |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 562 м³/год на 50 Гц Вільний потік зі стандартним фільтром: 586 м³/год на 60 Гц |
| [Us] номінальна напруга живлення | 207...244 В |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Сертифікація | CE EAC |
| Директива | ЕМС 89/336 EEC |
| Енергоспоживання | 64 W 50 Гц 80 W 60 Гц |
| [In] номінальний струм | 0,29 А 50 Гц 0,35 А 60 Гц |
| Рівень шуму | < 59 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | 336 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Розміри вирізу | 291 x 291 мм |
| Маса нетто | 3,480 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (PC) Опора двигуна: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: димчастий чорний (RAL 9005) Опора двигуна: чорний (RAL 9005) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -15…60 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 140 Па витрата 0 м³/год |
| Клеми підключення | Клемна колодка |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун 1 зовнішня захисна прозора димчаста решітка: передня частина 1 розумний фільтр з датчиком пилу 1 датчик вентилятора готовий до монтажу: задня частина випускної решітки 1 кабельний ввід 1 вирізаний шаблон |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
336
Ширина, мм
316
Глибина, мм
161
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.