0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCVF85M230DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
17 433.94 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
170
Ширина, мм:
150
Глибина, мм:
62
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Розумний-вентилятор 85М3 ~230В 125х125, NSYCVF85M230DG
CLIMASYS Розумний-вентилятор 85М3 ~230В 125х125
CLIMASYS Розумний-вентилятор 85М3 ~230В 125х125
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CV |
| Тип виробу або компоненту | Вентилятор |
| Сумісність серії | Spacial; Thalassa |
| Тип фільтра | G2 |
| Швидкість потоку | Вільний потік зі стандартним фільтром: 85 м³/год на 50 Гц; Вільний потік зі стандартним фільтром: 98 м³/год на 60 Гц |
| [Us] номінальна напруга живлення | 175...253 В |
| Вхідна напруга | 230 В 50/60 Гц |
| Сертифікація | CE; EAC |
| Директива | ЕМС 89/336 EEC |
| Додаткова інформація | Must not be connected to a power conversion module, inverter or UPS power supply |
| Енергоспоживання | 15 Вт 50 Гц; 17 Вт 60 Гц |
| [In] номінальний струм | 0,121 А 50 Гц; 0,097 А 60 Гц |
| Рівень шуму < при | 46…49 дБ |
| Тип підшипника | Ролик |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Розміри вирізу | 125 x 125 мм |
| Маса нетто | 0,860 кг |
| Матеріал | Вихідна решітка: ін'єкційний термопластик (PC); Опора двигуна: ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Колір | Вихідна решітка: димчастий чорний (RAL 9005); Опора двигуна: чорний (RAL 9005) |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20…60 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Максимальний тиск | 50 Па витрата 0 м³/год |
| Клеми підключення | З'єднувач Faston |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 осьовий двигун; 1 зовнішня захисна прозора димчаста решітка: передня частина; 1 розумний фільтр з датчиком пилу; 1 датчик вентилятора готовий до монтажу: задня частина випускної решітки; 1 кабельний ввід; 1 вирізаний шаблон |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
170
Ширина, мм
150
Глибина, мм
62
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.