0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSY17996
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
11 736.19 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
150
Ширина, мм:
150
Глибина, мм:
31
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Грати ЕМС 150x150x36, NSY17996
Грати ЕМС 150x150x36
Грати ЕМС 150x150x36
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) ЕМС вентилятор |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 вихідна решітка: передня частина; 1 металевий каркас: кришка пластикового елемента; 1 металева решітка: кріпиться до рами; 1 прокладка: між периметром решітки та корпусом |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Ширина | Зовнішній: 150 мм |
| Висота | Зовнішній: 150 мм |
| Глибина | Зовнішній: 31 мм |
| Розміри вирізу | 126.5 x 126.5 мм |
| Колір | вихідна решітка: Сірий (RAL 7035) |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
150
Ширина, мм
150
Глибина, мм
31
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.