0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAP223LZF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
25 451.09 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
350
Ширина, мм:
305
Глибина, мм:
80
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентиляційна кришка IP55 223x223мм, NSYCAP223LZF
Вентиляційна кришка IP55 223x223мм
Вентиляційна кришка IP55 223x223мм
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | ущільнювальна кришка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) ЕМС вентилятор |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Склад пристрою | 1 фільтр |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Ширина | Зовнішній: 305 мм |
| Висота | Зовнішній: 350 мм |
| Глибина | Зовнішній: 80 мм |
| Розміри вирізу | 223 x 223 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Місце встановлення | на корпусі |
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
350
Ширина, мм
305
Глибина, мм
80
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.