0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSY17997
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
16 485.46 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
250
Ширина, мм:
250
Глибина, мм:
36
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Грати ЕМС 250x250x36, NSY17997
Грати ЕМС 250x250x36
Грати ЕМС 250x250x36
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) ЕМС вентилятор |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 вихідна решітка: передня частина; 1 металевий каркас: кришка пластикового елемента; 1 металева решітка: кріпиться до рами; 1 прокладка: між периметром решітки та корпусом |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Ширина | Зовнішній: 250 мм |
| Висота | Зовнішній: 250 мм |
| Глибина | Зовнішній: 36 мм |
| Розміри вирізу | 223 x 223 мм |
| Колір | вихідна решітка: Сірий (RAL 7035) |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
250
Ширина, мм
250
Глибина, мм
36
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.