0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAP125LZF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
16 922.26 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
240
Ширина, мм:
180
Глибина, мм:
60
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Захисна накладка IP55 125x125мм, NSYCAP125LZF
Захисна накладка IP55 125x125мм
Захисна накладка IP55 125x125мм
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | ущільнювальна кришка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) ЕМС вентилятор |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Склад пристрою | 1 фільтр |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Ширина | Зовнішній: 180 мм |
| Висота | Зовнішній: 240 мм |
| Глибина | Зовнішній: 60 мм |
| Розміри вирізу | 125 x 125 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Місце встановлення | на корпусі |
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
240
Ширина, мм
180
Глибина, мм
60
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.