0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAP291LE
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
70 311.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
430
Ширина, мм:
373
Глибина, мм:
105
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кожух 291 ЕМС вентиляції IP55 шафи Spacial, NSYCAP291LE
Кожух 291 ЕМС вентиляції IP55 шафи Spacial
Кожух 291 ЕМС вентиляції IP55 шафи Spacial
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | ЕМС ущільнювальна кришка |
| Сумісність серії | Prisma (Prisma P) |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 фільтр |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Ширина | Зовнішній: 373 мм |
| Висота | Зовнішній: 430 мм |
| Глибина | Зовнішній: 105 мм |
| Розміри вирізу | 291 x 291 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Місце встановлення | на корпусі |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
430
Ширина, мм
373
Глибина, мм
105
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.