0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAC228RMB
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
12 133.68 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
340
Ширина, мм:
340
Глибина, мм:
90
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Дах вентиляційний грати 228x228 шафи PRISMA P, NSYCAC228RMB
Дах вентиляційний грати 228x228 шафи PRISMA P
Дах вентиляційний грати 228x228 шафи PRISMA P
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | верхній кожух |
| Сумісність серії | Prisma (Prisma P) |
| Спосіб кріплення | кріпильним елементом |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Склад пристрою | 1 капюшон; 1 елементи кріплення |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | Зовнішній: 340 мм |
| Висота | Зовнішній: 340 мм |
| Глибина | Зовнішній: 90 мм |
| Розміри вирізу | 228 x 228 мм |
| Колір | кожух: сигнальний білий (RAL 9003) |
| Місце встановлення | на кришці шафи |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
340
Ширина, мм
340
Глибина, мм
90
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.