0.00 ₴
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
44
Висота, мм:
15
Ширина, мм:
150
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентиляційна решітка кругла d35мм IP44, NSYCAG35LP
Вентиляційна решітка кругла d35мм IP44
Вентиляційна решітка кругла d35мм IP44
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | пластикова вентиляційна решітка |
| Сумісність серії | Thalassa (Thalassa PLM) |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Склад пристрою | 2 пластикови жалюзі |
| Матеріал | поліамід 6 |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 15 мм |
| Розміри вирізу | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
44
Висота, мм
15
Ширина, мм
150
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.