0.00 ₴
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
45
Висота, мм:
30
Ширина, мм:
23.5
Глибина, мм:
22
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентиляційна решітка пластик 19мм, NSYCAG19LP
Вентиляційна решітка пластик 19мм
Вентиляційна решітка пластик 19мм
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | пластикова вентиляційна решітка |
| Сумісність серії | Thalassa (Thalassa TBS) |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP45 |
| Склад пристрою | 2 пластикови жалюзі |
| Матеріал | поліамід 6 |
| Ширина | Зовнішній: 23.5 мм |
| Висота | Зовнішній: 30 мм |
| Глибина | Зовнішній: 22 мм |
| Розміри вирізу | 19 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
45
Висота, мм
30
Ширина, мм
23.5
Глибина, мм
22
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.