0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG417X120M
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
471.12 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
445
Ширина, мм:
148
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Металева вентиляційна решітка 417x120мм, NSYCAG417X120M
Металева вентиляційна решітка 417x120мм
Металева вентиляційна решітка 417x120мм
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | металева пластина жалюзі |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Склад пристрою | 1 елементи кріплення; 1 металеві жалюзі |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | Зовнішній: 148 мм |
| Висота | Зовнішній: 445 мм |
| Розміри вирізу | 417 x 120 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Місце встановлення | боковини шафи |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
445
Ширина, мм
148
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.