0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG92LPF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 283.57 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
137
Ширина, мм:
117
Глибина, мм:
13
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Решітка випускна 92x92, NSYCAG92LPF
Вихідна решітка ClimaSys CA пластикова. Виріз 92 х 92 мм. Зовнішній 137 х 117 мм. Аксесуар для керування температурою. Сумісний із вентилятором ClimaSys CV. Спосіб кріплення шурупами або кліпсами. Інжекційний термопласт (ASA PC). Зовнішня частина сірого RAL 7035. 1 x G2 M1 синтетичний стандартний фільтр (задня частина вихідної решітки) включено у комплект поставки. Ступінь захисту IP54.
Вихідна решітка ClimaSys CA пластикова. Виріз 92 х 92 мм. Зовнішній 137 х 117 мм. Аксесуар для керування температурою. Сумісний із вентилятором ClimaSys CV. Спосіб кріплення шурупами або кліпсами. Інжекційний термопласт (ASA PC). Зовнішня частина сірого RAL 7035. 1 x G2 M1 синтетичний стандартний фільтр (задня частина вихідної решітки) включено у комплект поставки. Ступінь захисту IP54.
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) вентилятор |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Склад пристрою | 1 зовнішня частина: передня частина; 1 опорна рама; 1 Стандартний синтетичний фільтр G2 M1: задня частина випускної решітки |
| Матеріал | ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Ширина | Зовнішній: 117 мм |
| Висота | Зовнішній: 137 мм |
| Глибина | Зовнішній: 13 мм |
| Розміри вирізу | 92 x 92 мм |
| Колір | зовнішня частина: Сірий (RAL 7035) |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
137
Ширина, мм
117
Глибина, мм
13
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.