0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG108LP
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
747.55 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
124
Ширина, мм:
124
Глибина, мм:
11
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Решітка витяжна, NSYCAG108LP
Решітка витяжна
Решітка витяжна
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Склад пристрою | 1 зовнішня частина: передня частина |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Діаметр | 108 мм |
| Ширина | Зовнішній: 124 мм |
| Висота | Зовнішній: 124 мм |
| Глибина | Зовнішній: 11 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
124
Ширина, мм
124
Глибина, мм
11
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.