0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG291LPF
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
2 587.73 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
336
Ширина, мм:
316
Глибина, мм:
18
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Решітка випускна 291x291, NSYCAG291LPF
Випускна решітка ClimaSys CA пластикова. Виріз 291 x 291 мм. Зовнішній 336 х 316 мм. Аксесуар для керування температурою. Сумісність із боковою панеллю Prisma iPM M. Режим кріплення кліпсами. Випускна решітка з ударостійкого атмосферостійкого термопласту (ASA PC). Зовнішня частина сірого кольору RAL 7035. Ступінь захисту IP30, IP54 і IP31.
Випускна решітка ClimaSys CA пластикова. Виріз 291 x 291 мм. Зовнішній 336 х 316 мм. Аксесуар для керування температурою. Сумісність із боковою панеллю Prisma iPM M. Режим кріплення кліпсами. Випускна решітка з ударостійкого атмосферостійкого термопласту (ASA PC). Зовнішня частина сірого кольору RAL 7035. Ступінь захисту IP30, IP54 і IP31.
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | Prisma (Prisma G) |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Склад пристрою | 1 опорна рама; 1 зовнішня частина; 1 Стандартний синтетичний фільтр G2 M1 |
| Матеріал | ін'єкційний термопластик (ASA PC) |
| Ширина | Зовнішній: 316 мм |
| Висота | Зовнішній: 336 мм |
| Глибина | Зовнішній: 18 мм |
| Розміри вирізу | 291 x 291 мм |
| Колір | зовнішня частина: Сірий (RAL 7035) |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
336
Ширина, мм
316
Глибина, мм
18
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.