0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG223LFHD
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
14 561.66 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
315
Ширина, мм:
300
Глибина, мм:
60
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Металева гратка шафи Spacial 223Х223, NSYCAG223LFHd
Металева гратка шафи Spacial 223Х223
Металева гратка шафи Spacial 223Х223
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | вихідна решітка |
| Сумісність серії | Thalassa (Thalassa PHD) |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Ступінь захисту | IP55 ( зовнішній ) |
| Склад пристрою | 1 опорна рама; 1 зовнішня частина; 4 Гвинт; 1 Стандартний синтетичний фільтр G3 M1 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Ширина | Зовнішній: 300 мм |
| Висота | Зовнішній: 315 мм |
| Глибина | Зовнішній: 60 мм |
| Розміри вирізу | 223 x 223 мм |
| Колір | внутрішня частина: Зелений (Pantone 355C) |
| Місце встановлення | боковини шафи |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
315
Ширина, мм
300
Глибина, мм
60
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.