0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG45LP
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 218.67 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
22
Висота, мм:
55.8
Ширина, мм:
55.8
Глибина, мм:
12.8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вентиляційна решітка кругла d45,5мм, NSYCAG45LP
Вентиляційна решітка кругла d45,5мм
Вентиляційна решітка кругла d45,5мм
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | пластикова вентиляційна решітка |
| Сумісність серії | Thalassa (Thalassa TBS) |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Склад пристрою | 2 пластикови жалюзі |
| Матеріал | поліамід 6 |
| Ширина | Зовнішній: 55.8 мм |
| Висота | Зовнішній: 55.8 мм |
| Глибина | Зовнішній: 12.8 мм |
| Розміри вирізу | 45.5 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
22
Висота, мм
55.8
Ширина, мм
55.8
Глибина, мм
12.8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.